Individuální akční ceny Passion Spas jaro 2020 | Jsme specialisté na wellness | Ke každé vířivce balíček chemie zdarma | Navrhněte si vlastní cenu Vaší vířivky!

Poséidon Spa

atv-logo.png

Znakem Poséidon Spa je trojzubec - silný, elegantní, rafinovaný. A takové jsou i jejich vířivky. Všechny řady a modely Poséidon Spa byly navrženy pro největší možný výkon a zároveň jednoduchost tak, aby byly naplněny všechny vaše potřeby a přání. Štíhlé linie. Rafinovaná ergonomie. Líbivý vzhled. Všechny tyto vlastnosti vám poskytnou jedinečný zážitek pro zklidnění těla i mysli. Nová generace vodopádu díky tlumenému osvětlení působí diskrétně a umožní vám tak relaxovat za tichého zvuku zurčící vody, který vás přenese daleko od reality. K tomu značnou měrou přispěje nový způsob podvodní masáže, která tak má skutečný terapeutický účinek a jde až za hranici vašich očekávání.

Značka vířivek Poséidon Spa dominuje na poli relaxace a neustále zvyšuje standarty kvality. Co dělá vířivky Poséidon Spa tak jedinečnými? Nejlepší možné zpracování materiálů, důraz na detail a výkonný hydraulický oběhový systém. 


Deset důkazů kvality a výjimečnosti vířivek Poséidon Spa:

atv-bubliny.jpg

Hydraulický systém

Speciálně řešené hydrorozvody s vysokým průtokem vody, díky kterému je minimalizována ztráta tlaku hydromasáže a umožňuje rychlejší a efektivnější distribuci vody ve vířivce.

Schovaná elektroinstalace

Všechny elektrické rozvody (ať už pro pumpy řídící jednotku, světla...) jsou vedeny v lištách tak, aby nebyly vůbec viditelné a byla ještě zvýšena bezpečnost zařízení.

atv-bubliny.jpg
atv-bubliny.jpg

Boční lem skořepiny

Okolo celé horní hrany vířivky je použit lakovaný akryl, který dodává vířivce nejen lepší vzhled, ale také je příjemnější na dotek a je prevencí jakéhokoliv zranění při případném pádu na hranu vířivky.

Filtrace a desinfekce

Všechny vířivky od Poséidon Spa jsou osazeny nízkoenergetickou filtrací a malým hydraulickým okruhem pro rychlou a efektivní filtraci. Navíc jsou vířivky Poséidon Spa vybaveny nejnovějším modelem úžasné plasma ozónové desinfekce.

atv-bubliny.jpg
atv-bubliny.jpg

Čerpadla a jejich umístění

Jednoduchý servisní přístup k veškeré technologii. Díky použití kulových ventilů na obou stranách čerpadel je jejich údržba, čištění či samotná výměna usnadněná. 

Elektronické a ovládací systémy

Všechny vířivky Poséidon Spa jsou osazeny nejnovější generací řídících systémů firmy Balboa, především řídícími jednotkami řady BP v kombinaci s TP nebo SpaTouch 2 ovládacími panely pro dobrou a snadnou uživatelskou pohodu.

atv-bubliny.jpg
atv-bubliny.jpg

Síla skořepiny

Pro výrobu skořepin je použit pouze originální akrylát od výrobce Aristech, využitím specifických postupů výroby jsou skořepiny velmi pevné, na čemž se podílí i silný izolační nástřik.

Rekuperace tepla

Vířivky Poséidon Spa využívají trojité termické a jedné zvukové izolace. Navíc celé jádro vířivky bylo navrženo tak, aby byla optimalizována recyklace tepla z čerpadel. Díky tomu jsou tyto vířivky velice energeticky efektivní a mohou tak být pohodlně používány i v zimním období.

atv-bubliny.jpg
atv-bubliny.jpg

Snadné vypouštění 

Výpusť vířivky je přístupná přímo z vnější strany vířivky bez zbytečného otevírání bočních panelů. Je tedy velice jednoduché vyměnit vodu, aniž byste museli vířivku rozebírat.

Automatické vzduchové čištění 

Vířivky Poséidon Spa jsou vybaveny automatickým odvzdušněním, které předchází zavzdušnění hydraulického okruhu, které by pak mohlo snižovat průtok vody. Filtrace a podvodní masáž jsou tedy efektivní a není potřeba pravidelné čištění čerpadel.

atv-bubliny.jpg

JEDINEČNÁ ERGONOMIE

Všechny vířivky Poséidon Spa jsou navrženy a vyrobeny pro špičkový uživatelský komfort, dávajíce zvláštní důraz na prožitek z relaxace.

Opěrky pro nohy

Diskrétní opěrky pro nohy jsou přítomné u každého prodlouženého sedu, aby byla umožněna maximální stabilita vsedě.

skryté opěrky nohou.png

Elevace nohou

Perfektní možnost stimulovat krevní oběh, ulevit těžkým nohám a zajistit stabilitu na prodlouženém sedu.

elevace nohou.png

Hloubka sedu

Každá vířivka má různou hloubku sedu pro všechny typy postav a poskytuje možnost kompletního ponoření těla tak, aby byla i masáž šíje a ramen co nejefektivnější.

hloubka sedů.png

Trojzubcový sed

Speciálně navržený tvar sedu obejme vaše tělo jedinečným prouděním vodních trysek, které vám poskytnou dokonalou masáž v celé délce zad.

dve trysky v kříži.png

Protiskluzová podlaha

Lehce zdrsněný povrch dna skořepiny pro maximum pohodlí a bezpečnosti.

protiskluzové dno.png

Držák tabletu

Praktický a nádherně tvarovaný držák tabletu pro maximální relaxaci během podvodní terapie.

držák tabletu.png

Područky

Područky jednak poskytují oporu vašim horním končetinám a také dávají pocit určitého soukromí a oddělení od ostatních uživatelů vířivky. Některé z nich mají dokonce zabudovány trysky pro příjemnou masáž rukou. 

područky.png

ROZMANITOST TERAPIE

Vířivky Poséidon Spa jsou pozoruhodné pro jejich specifické terapeutické kvality, množství rozličných masáží a jedinečný wellness zážitek. 

Trident masáž

Poznávací znamení vířivek Poséidon Spa - dvě velké trysky umístěné v oblasti vašeho kříže, které poskytují rozsáhlou cirkulaci vody po celé délce vašich zad. Výjimečná masáž, která nahrazuje ruce maséra, zařídí prokrvení tkání od beder až po ramena.  

trident masáž.png

Rolling masáž

Nechte své tělo být obklopeno proudy cirkulující vody, které odnesou veškeré zvýšené napětí. Do hloubky promasírují vaše svaly a dokonale simulují krouživý pohyb palců a rukou maséra.Leg River Seat

Ergonomické tvarování skořepiny vám poskytne i drenážní masáž, která odplaví veškerou tíhu a otok vašich dolních končetin. Díky zakřivenému usazení trysek můžete svým nohám dopřát povzbuzující masáž.

Twist masáž

Rytmická a dynamická masáž proudem vody z rotačních trysek, který obkrouží každou partii vašeho těla a tím z nich uvolní veškeré nahromaděné napětí. 

Vodopádová masáž

Tato masáž je inspirována shiatsu masáží. Během ní si maximálně užijete základní substanci masáže proudem vody dopadající na vaše ramena, krk nebo i hlavu, po níž se budete cítit jako znovuzrození.

Vortex masáž

Jemná a důkladná péče o vaše záda je v tomto případě poskytována malými bublinkami, které rozvolní vaše tělo a osvěží mysl.

Plantární reflexologie

Tuto masáž prostě musíte zkusit. Plantární reflexologie je tou nejlepší volbou pro relaxaci vašeho těla skrze působení proudy vody na citlivé body vašich nohou. Masáž plosek je zároveň báječným prostředkem pro jejich uvolnění a revitalizaci po dlouhém dni v uzavřených botách.

Intenzivní masáž

Ideální pro ty, kteří mají rádi opravdu důkladnou a intenzivní masáž, jejíž efekt cítí ještě dlouho po jejím skončení. Velké množství trysek umístěných na malém prostoru vám poskytne skutečně silný zážitek s velkoplošným efektem na vaše tělo.

Jemná masáž

Pokud hledáte uvolnění zejména pro vaše nohy - bolavé a oteklé po dlouhém pracovním dni, již nehledejte. Vířivky Poséidon Spa jsou osazeny aero tryskami, které jsou umístěny pod vašimi dolními končetinami a poskytnou vám jemnou a zároveň vysoce účinnou masáž vzduchovými bublinkami pro pocit nulové tíhy vašich nohou. 

CHROMATOTERAPIE

Vybrané modely ze série Poséidon Spa Divine a to konkrétně modely Music and Light, nabízejí ještě další rozměr vaší domácí terapie. Jsou rozšířené o přínos světelných paprsků na lidské tělo. Nejen že dokreslují atmosféru a dávají jedinečný punc elegance vaší vířivce, ale skutečně maximalizují efekt relaxační terapie a přináší vám další zdravotní benefity.

LED podsvícení přepínače

Naprosto intuitivní ovládání, perfektní zejména na večerní osvětlení.

Waterline LED

Jsou rozmístěny po celé vířivce, výborně se hodí jako tzv. mood lights - světla navozující tu správnou náladu a atmosféru.

LED podsvícení držáku na nápoje

Dejte vašim nápojům novou barvu, už nikdy je nebudete muset hledat ve tmě!

LED podsvícení rohových panelů

Podsvícení rohových panelů udělá z vaší vířivky jedinečný kousek a dodá jí futuristický design.

LED podsvícení bočních panelů

Přesvědčte se o tom, co udělají tři tenké svítící LED proužky kolem dokola celé vaší vířivky. Navození intimní atmosféry nikdy nebylo snazší. Perfektně vyniknou zejména večer.

LED podsvícení reproduktorů

Užijte si svou oblíbenou hudbu v tom správném světle!

LED skimmer

Díky speciálnímu designu skimmer atypicky odráží světlo.

Barevná kaskáda

Důmyslně podsvícený vodopád čistou jednoduchou linkou LED světel, který lahodí vašemu oku i duši.

Řeka světel

Další z designových vychytávek tak charakteristických pro vířivky Poséidon Spa, která si vás naprosto získá.

AROMATERAPIE

K dokonalému prožitku z odpočinku a relaxace rozhodně přispěje aromaterapeutický systém vířivek Poséidon Spa. Vyberte si tu pravou vůni, která vystihne vaši náladu a psychické rozpoložení a zavede vás ještě o krok dál na cestě k naprostému uvolnění vašeho těla i mysli.

TECHNOLOGIE POUŽITÉ PRO WELL-BEING

Wifi Balboa

Wifi Balboa aplikace (bwa TM) slouží k propojení vašich mobilních zařízení (Android nebo iPhone) s vířivkou Poséidon Spa pomocí přímého připojení, Wi-Fi připojením nebo 3G či 4G sítí. S vaší bwa TM aplikací tak kdykoli víte, zda je vaše vířivka připravena ke koupeli.  

Aplikace vám umožňuje zapnout vířivkou na dálku a změnit její aktuální nastavení přímo z vašeho laptopu, tabletu nebo mobilu. Aplikace vám poskytne absolutní kontrolu nad všemi funkcemi včetně teploty, zapnutí či vypnutí čerpadel, případně nastavení filtračních cyklů.

Dotykový displej

Nový a vylepšený dotykový displej Balboa Spa touch 2 je velice příjemný na ovládání a naprosto intuitivní. Už žádná tlačítka, ani složité mačkání. Nová dotyková obrazovka vám bude sloužit k vaší naprosté spokojenosti. Je o 40% větší než její předchůdce, je vyrobená ze špičkových materiálů a absolutně voděodolná.

Balboa Audio systém

Díky novému Balboa BBA TM2 systému nyní můžete pohodlně poslouchat hudbu dle svého výběru přímo ve vaší vířivce Poséidon Spa skrze integrované reproduktory. Playlist si můžete skládat pomocí Balboa Spa Touch 2 obrazovky nebo z vašeho mobilního zařízení.

Kontakty

Nezávazná poptávka


Kontaktujte nás


Ing. Ondřej Nosák

777 605 789
ondrej.nosak@virivky-infrasauny.cz

Vzorkovna


Vzorkovna MARQUIS, POSEIDON, PASSION SPAS

Areál BesTen
Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10

Kde nás v areálu najdete?

Fakturační údaje


NO TRADING s. r. o.

U starého nádraží 892/5
104 00 Praha 10 - Uhříněves
IČ: 05295823
DIČ: CZ05295823

Otevírací doba vzorkovny


Vzorkovna je otevřena vždy po předchozí telefonické domluvě se zákazníkem.

Sociální sítě